środa, 24 października 2012

"PIĘKNA I BESTIA" : KASZA MANNA Z SYROPEM PIGWOWYMczwartek, 11 października 2012

"CHŁOPCY Z FERAJNY" : KLOPSY W SOSIE POMIDOROWYM

"Chłopcy z ferajny", film reżyserii Martina Scorsese oparty na autentycznych wydarzeniach z życia nowojorskiego mafioza Henry'ego Hilla (w tej roli Ray Liotta). Klasyk kina gangsterskiego.
Dzisiaj krótko, nie będę streszczać filmu, ale każdy kto lubi, lub chociaż kogo ciekawią gangsterskie filmy powinien obejrzeć!

Co do samych pulpetów. Dla mnie mafia, mimo, że amerykańska, zawsze będzie kojarzyła się z Włochami. Zatem, aby stworzyć prawdziwe gangsterskie pulpety muszą być w nich pomidory, bazylia, parmezan - koniecznie ;)środa, 3 października 2012

Blog Forum Gdańsk 2012 nominacja!

Cześć!Jak niektórzy z Was już wiedzą mój blog został zakwalifikowany do nominacji na 

"Blog of Gdańsk 2012 Czytelników"

i w związku z tym mam szansę otrzymać statuetkę z w/w tytułem, oraz zaproszenie na Blog Forum Gdańsk 2012. Strasznie mi na tym zależy!


BARDZO PROSZĘ WAS WSZYSTKICH O GŁOS NA MÓJ SKROMNY BLOG ;)Gdy klikniecie o TU , lub na jeden z obrazków w tym poście zostaniecie przekierowani na stronę Blog Forum Gdańsk 2012 i tam proszę kliknąć na "ODDAJ GŁOS" 

Nie trzeba się nigdzie logować, nie trzeba zakładać konta... Z jednego adresu IP można oddać jeden głos, ale bardzo Was proszę, udostępniajcie to swoim znajomym, może im też spodoba się ten blog i oddadzą swój głos? ;)


  • Wystarczy wejść na stronę : http://www.trojmiasto.pl/blogforumgdansk/?id_blog=10

Dla każdego kto zechce na mnie zagłosować przesyłam ogromne

PODZIĘKOWANIA!

Sama informacja o nominacji i o tym, że From movie to the kitchen spodobało się na tyle, że zostało wybrane do magicznej dziesiątki blogów to dla mnie ogromne wyróżnienie. Nie ukrywam, że  byłabym prze-szczęśliwa, gdyby statuetka wpadła w moje ręce ;)